Prvosen 2016

Kurz nemá termín k přihlášení

Jak se přihlásit na Prvosen?

 1. Pro přihlášení je nutné již být členem Prázdninovky (tj. být přihlášen za člena a mít zaplacené členské příspěvky), přičemž Prvosen je určen především pro "novou krev" z letošních kurzů.
 2. Vyplňte přihlášku na Prvosen.
 3. Pošlete na účet PŠL kurzovné ve výši 1.150 Kč. Nezapomeňte přitom na variabilní symbol (9171) a do poznámky pro příjemce napsat své jméno - jinak nebudeme vědět, od koho a na co platba byla.
  Přihlášení je platné ve chvíli, kdy platba doputuje na účet PŠL.
  číslo účtu PŠL: 2400812576/2010
  variabilní symbol kurzu: 9171
 4. Uvedený účet je účtem transparentním, údaje spojené s platbou budou tedy veřejně dostupné. Odesláním platby poskytujete souhlas se zpracováním (tedy i zveřejněním) příslušných osobních údajů. V případě nesouhlasu se obraťte prosím na Zdenku Holubcovou z kanceláře PŠL, která s vámi projedná alternativní možnosti platby.
 5. Pokud byste potřebovali sdružit a poslat dohromady platbu za Prvosen a členské příspěvky, je to možné po dohodě - kontaktujte Zdenku Holubcovou z kanceláře PŠL na holubcova@psl.cz.
 6. S přihláškou ani platbou raději neváhejte: na přihlášky po dvacátém září a po dosažení kapacitního limitu střediska nebudeme brát zřetel. Nezapomeňte, že přihláška je platná až po zaplacení.

Interní kurz určený novým členům PŠL KAPACITA KURZU NAPLNĚNA

věk: není důležitý