Kairos I

Kurz nemá termín k přihlášení
 
Michal Dvořák
Michal již osmým rokem pracuje jako lektor Prázdninové školy Lipnice (kurzy grantové či metodické), a také jako produktový manažer a lektor společnosti Česká Cesta . Rád si alespoň jednou za rok vyjede někam na druhý konec světa. Baví jej kung-fu, výlety po okolí a dobrá kniha. Kurz dělám proto, že v něm vidím smysl. Již delší dobu jsem od mamky slyšel, že s „Prádzninovkou, po tom, co absolvujete Deja vu, není kam dál jet“; tak už je)).
 
 
 
 
 
  
Helena Šaldová
V Prázdninové škole Lipnice jsem 11 let a naučila jsem zde instruktorskému řemeslu. Pracuji s dospělými lidmi jako psycholog (částečně na volné noze
- www.vsobedoma.cz - a částečně v krizovém centru). Užívám si pohled na luka a háje stejně jako na cappuccino postavené v kavárně přede mne. Kurz dělám, protože mě baví dělat smysluplnou zábavu, která má přesah a protože někde tu energii vybít musím :)
 
 
 
 
 
 

Lukáš Šilc
Lukáš pracuje v Prázdninové škole Lipnice 5 let. Vystřídal různé pozice, až se usadil na ředitelské židli. Baví ho filmy, knížky, malá dcera a začal dělat sportovní box. Kurz se rozhodl připravovat, protože chce dát možnost generaci svých rodičů zažít něco příjemného a smysluplného. V minulosti mimo jiné pomáhal drogově závislým nebo pekl chleba v Anglii.
 
 

Nevšední kurz pro všední i nevšední dny. Pro ty z vás, kterým bylo už 53, a víte, že na stáří jste příliš mladí.