Kairos I

Kurz nemá termín k přihlášení

KURZ KAIROS I. V KVĚTNU 2015 JSME SE ROZHODLI ZRUŠIT PRO NEDOSTATEK ZÁJMU ZE STRANY ÚČASTNÍKŮ - MŮŽŮ. O DALŠÍM VÝVOJI KURZU VÁS ZDE BUDEME INFORMOVAT.

 

Dovolená u moře. Okopávání rajčat na zahrádce. Poznávací exotická cesta na druhý konec světa.
Vnoučata na chalupě u táboráku. Cyklovýprava s degustací vína. Wellness pobyty v lázních. I když to milujete, cítíte, že možná nazrál čas zkusit opustit vyjetou kolej. Stejné tváře, předvídatelné situace.

Moc starý na rock n roll a moc mladý na samý odpočívání... Kdy jste naposledy udělali něco poprvé?

 

Užijte si prodloužený víkend naplněný zábavou, inspirací, tvořením a setkáním s účastníky naladěnými na stejnou vlnu. Poznejte nové přátele a zažijte, jaké to je si zase hrát.

Těšíme se na všechny ve věku 53 a více! 

 

Kurz staví na:

zábavě v podobě neotřelých her a kreativních počinů. Zábava na úrovni neznamená jen táborák a dobrý špekáčky. Nabídneme aktivity, o kterých jste ještě neslyšeli a uvidíte, co jste ještě neviděli. 
Ano, budeme si hrát, protože to je to, co v PŠL s dospělými lidmi už přes 35 let dobře umíme...

inspiraci pro všední dny, mj. v podobě hosta s neobvyklým příběhem. Chceme vám nabídnout takové zážitky a taková setkání, která vám rozproudí krev v žilách.

odpočinku a sebepéči - i aktivitami nabitý kurz může mít relaxační efekt. A o to se postaráme. Nebojte se, že bychom vás snad honili po kopcích. Chceme, abyste měli chuť si tam vyběhnout sami. Ti, co nepoběží, si užijí třeba masáž...

energii z nových setkání s lidmi na podobné vlně. Počítáme s realizací přísloví, že ve dvou/více se to lépe táhne a přátelství kvete v každém věku... Těšíme se na to, že se potkáte.

Nevšední kurz pro všední i nevšední dny. Pro ty z vás, kterým bylo už 53, a víte, že na stáří jste příliš mladí.