Mokoša

Kurz nemá termín k přihlášení

logomoko

"I muži potřebují ženy, které jsou ženské, neboť tím umožňují být mužům mužskými." 

  Petr K. 

 

Milé holky, slečny, maminky, babičky i prababičky, manažerky, studentky, umělkyně, ženy v domácnosti, ženy moudré, úspěšné, šťastné, odvážné, ale především hledající!

Nabízíme vám 5 dní pro sebe. Jste zvány na setkání tří generací. K navazování zpřetrhaných nitek ženské moudrosti. K sbírání střípků babských rad. K vzájemnému naslouchání, vnímání a respektování každého ženského věku. K učení se od sebe pohledem zpět a vpřed.

Nečekejte terapii, horování na muže ani vizážistku. Kurz je určen pro ty, které by se chtěly setkat nejen s ostatními, ale také s vlastní vnitřní ženou. Možná letmým dotykem, možná pomalým a tichým obcházením okolo, možná při velkém nasazení, možná tváří v tvář sama sobě.

To jsou nevyšlapané cestičky mezi věky, po kterých bychom se rády vydaly v rámci 8. ročníku kurzu Mokoša. Tato slovanská bohyně je mimo jiné patronkou tkadlen. Přijeďte tedy vetkat nitku svého osudu do společného setkání, podělit se o  příběh či naslouchat a užít si program plný milých překvapení.

 

Termín:  14.  - 19. duben  2015

Věk: 18 - 90+

Místo: Chata na Mlýně, Horní město u Rýmařova

Cena: 6250 Kč

platba bankovním převodem:

- číslo účtu 2500064018/2010

- variabilní symbol 2162

- jako zprávu pro příjemce uveďte své jméno a jméno kurzu

Vede: Petra Drahanská 

 


Mezigenerační setkání žen pro navazování zpřetrhaných nitek ženské moudrosti, sbírání střípků babských rad, sdílení životních příběhů, vzájemnému naslouchání, vnímání a respektování každého ženského věku.

věk: 18+