WifiCS 2014

Kurz nemá termín k přihlášení

 

  • "Proč se přihlásit na WifiCS 2014? Tak v prvé řadě, abyste se pořádně pobavili při různých hrách, které v sobě nesou i jisté ponaučení. Pak také proto, abyste poznali úžasné lidi, se kterými zažijete spoustu srandy a rozhodně se nebudete nudit. Protože se zamyslíte nad svým životem, sebou samým a taky nad tím, jaký je váš pohled na svět a proč je takový, jaký je. Abyste zažili hromadu nádherných a intenzivních momentů, na které nikdy nezapomenete. Možná i proto, abyste našli trochu ponaučení a utříbili si myšlenky. Abyste se sami poznali a dokázali se i vydat správným směrem. A pro spoustu dalších důvodů. Zkrátka chcete-li zažít něco intenzivního a nezapomenutelného, jděte na WifiCS a nebudete nikdy litovat!"
  • "Je to niečo úplne iné, ako ste pravdepodobne doteraz zažili, preto najlepšie, čo môžete urobiť je, že kliknete na prihlásiť sa a prejdete si tým sami :) Lebo keď ste doteraz robili nejaké kroky v osobnom rozvoji tak toto bude ako keby ste nasadli na lietadlo a určitú časť svojej cesty preleteli."
  • "Naučil jsem se něco o sobě a také jít si za něčím, pokud to opravdu chci (minimálně více než dříve)."
  • "Veliká zkušenost do života, spousta skvělých zážitků a dobrodružství."
  • "WifiCS je kurz, na kterém si hlavně vyčistíte hlavu. Odpočinete si od civilizace a všedních problémů. Program, který je sestaven více než výborně, vás nudit určitě nebude. A mimo spustu nových přátel, které si odtud odvezete, si určitě odvezete i několik vzpomínek a okamžiků, na které už nikdy nezapomenete."
  • "Niekto tam spozná sám seba. Niekto zase skvelých ľudí. Ja som tam spoznal oboje a možno aj niečo viac."

 

 

KURZ PRO MLADÉ OD 16 DO 19 LET. Česko-Slovenský zážitkový kurz u legendárního Lipnického lomu se vším, co k tomu patří! Díky programu EU Mládež v akci můžeme některým účastníkům z rodin v těžší finanční situaci poskytnout významnou slevu.

věk: 16 - 19